Вести

atanasov-1-640x346

Атанасов: Во Берово ќе изградиме нов градски пазар, стадион со соблекувална, а ќе воведеме и бесплатни обуки по информатички технологии и странски јазици

Драги беровци со гордо лице денес застанувам пред вас јас и мојот тим на советници и нашата партија ВМРО-ДПМНЕ затоа …

0 Shares
zdrav-obrok-640x499

Груевски со нов проект од Струмица: Бесплатен здрав оброк за учениците од прво до петто одделение во сите училишта низ државата

Ќе овозможиме бесплатен здрав оброк за ученици од прво до петто одделение во сите општини каде ќе победи градоначални…

0 Shares

Powered by keepvid themefull earn money